Lalki na topie – poznaj najmodniejsze modele Barbie dla dziewczynek

Lalki na topie - poznaj najmodniejsze modele Barbie dla dziewczynek

Jeśli Twoje dziecko marzy o własnej lalce, której chce stworzyć świat pełen zabawy i fantazji – z pewnością będziesz rozważać jej zakup. Barbie to scenariusz pełen możliwości i niewyczerpana ilość zabawy  – dzięki tej lalce dziecko może codziennie przeżywać inną, pasjonującą przygodę, a wiele dziewczynek odkrywa w sobie nowe talenty, np. do projektowania ubrań, układania ciekawych opowieści i scenariuszy zabaw, a nawet szycie ubranek lub dekorowanie wnętrz. Jeśli nosisz się z zamiarem kupienia lalki Barbie – warto poznać jej nowe oblicza, które cieszą sie ogromną popularnością wśród dzieci!

Barbie – ponadczasowa lalka inna niż wszystkie

Czy wiesz, że Barbie to lalka o polskich korzeniach? Stworzyła ją Ruth Handler – córka polskich emigrantów, którzy na początku XX wieku przenieśli się do  USA. Barbie miała być projektem dla córki Ruth, dlatego otrzymała zdrobnienie od  jej imienia (Barbara). Ruth zauważyła, że jej córka często bawi się  papierowymi laleczkami, stawiając je w rolach dorosłych, podczas gdy w tamtych czasach większość lalek-zabawek dla dzieci ukazana była jako niemowlęta. Chcąc wypełnić tę lukę na rynku, Ruth zaproponowała lalki o dojrzałej figurze. Tym sposobem Barbie zadebiutowała 9 marca 1959 na nowojorskich targach zabawek i dziś, po ponad 60 latach cieszy się niesłabnącą popularnością, a nawet stała się przedmiotem kolekcjonerskim! Na przestrzeni lat Barbie zmieniała swoje oblicze i wygląd, a rodzina lalek rozrastała się: pojawiały się  Barbie o charakterze edukacyjnym, promujące tolerancję, a także będące podobiznami znanych i podziwianych kobiet. Wyprodukowano lalki Barbie w hidżabie, lalki na wózku inwalidzkim, w różnych rozmiarach oraz lalki w ciąży. Firma ma wciąż nowe pomysły a lalka nieustannie zaskakuje nowym image’em. Jednymi z ciekawszych propozycji dla dziewczynek są dwie wersje: Barbie Extra i Barbie Color Reveal. 

Modny styl i maxi zestaw gadżetów, czyli Barbie Extra

Lalki Barbie Extra to nie lada gratka dla każdej małej modystki! Jeśli Twoje dziecko interesuje się dodatkami dla lalek lub ma talent do tworzenia ciekawych zestawów odzieżowych – z pewnością doceni lalkę, dzięki której może tworzyć szereg najrozmaitszych stylizacji! Barbie w tej wersji prezentują unikalny i odważny ekstra  styl, ukazany w ciekawych dodatkach, nietuzinkowych strojach o wyrazistych kolorach. Każda lalka Barbie Extra ma nie tylko osobistą i wyjątkową stylizację, ale także wzbogacono ją o szereg modnych gadżetów oraz… figurkę zwierzątka! Ta linia lalek umożliwia dzieciom wyrażanie siebie poprzez eksperymentowanie z modą i szukaniem własnego, unikalnego stylu. To zapowiada ekscytującą zabawę z brokatem, wieloma modnym dodatkami i niesamowitymi fryzurami!  Lalki Barbie Extra to propozycja dla tych, którzy  uwielbiają zabawę z modą. Do dyspozycji jest aż 15 akcesoriów, w tym ubranka, dodatki, zwierzątko i gadżety dla zwierzaków!

Barbie Color Reveal – kolorowa niespodzianka od Mattel

Zestawy Barbie Color Reveal to idealna opcja dla wszystkich, którzy lubią niespodzianki i dreszczyk emocji, jaki towarzyszy otwieraniu prezentu – nie wiemy, co jest w środku i samo odkrywanie tego sprawia dużą radość! Tak właśnie jest w przypadku lalki Barbie Color Reveal – to wiele modeli dorosłych lalek, a także wersje małych laleczek, które są skryte w szczelnie zamkniętym pudełku! W każdym z nich jest lalka w modnym ubranku, ale jej wygląd pozostaje tajemnicą, zaś  samo uchylanie jej rąbka, czyli rozpakowanie zestawu jest częścią zabawy! Wystarczy odpakować przezroczystą tubkę. Na tym nie kończy się zabawa! Wewnątrz znajduje się bowiem pokryta barwikiem lalka Chelsea wraz z 4 tajemniczymi torebkami. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, aby spłukać fioletową farbkę i osłonić prawdziwe oblicze Barbie! Woda zabarwi się na kolorowo, a po wyciągnięciu Chelsea odkryjesz jej strój, kolor włosów, oczu i skóry! Tajemnicze woreczki skrywają dodatkowe gadżety, dzięki którym lalka może zmieniać wygląd i image. Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i nóg oraz inny gorsecik, a to jeszcze nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, by znaleźć nowe, doczepiane włosy, ubranko i parę bucików i specjalne akcesorium. Dla największych amatorów niespodzianek Mattel przygotowała większe zestawy – z wanną, imprezowe i z mnóstwem ukrytych w torebkach gadżetów. Pozwól się zaskoczyć!

Najnowsze

Leave a Comment