Urodziny dla dziecka – czy warto urządzić je poza domem?

Urodziny dla dziecka – czy warto urządzić je poza domem?

Huczna impreza urodzinowa dla dziecka zorganizowana w domu? To nie zawsze najlepszy pomysł. Kiedy warto urządzić ją w innym miejscu?

Sprzątanie, gotowanie, dekorowanie, uważanie, aby nikomu nic się nie stało – to jedynie parę zadań czekających na rodziców urządzających urodziny dla dzieci w domu. Właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się obecnie urządzanie przyjęć urodzinowych dla maluchów poza domem. Kiedy warto zdecydować się na taką opcję? Jakie miejsca do organizacji urodzin dziecięcych w Warszawie zasługują na uwagę?

Kiedy warto urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka poza domem?

O urządzeniu przyjęcia urodzinowego dla małego solenizanta poza domem może zadecydować wiele czynników – wygoda, brak wystarczającej ilości miejsca czy czasu na ich urządzenie, ale również chęć podarowania dziecku niezapomnianych wspomnień.

Dla rodziców urodziny urządzone w innym miejscu niż dom to przede wszystkim duża wygoda. Nie trzeba wtedy samodzielnie zajmować się sprawami jak przygotowanie listy zakupów, kupienie potrzebnych rzeczy, przyrządzenie posiłków dla gości, posprzątanie domu zarówno przed, jak i po wydarzeniu. Minimalizuje się również ryzyko związane z ewentualnymi szkodami, jakie mogą pojawić się podczas szaleńczych dziecięcych zabaw.

Z kolei dla małego solenizanta oraz dla jego gości urodziny zorganizowane poza domem mogą być niesamowitą przygodą. Bardzo często takie urodziny dla dzieci uzupełniane są również o dodatkowe atrakcje, na przykład warsztaty, zabawy z animatorami, konkursy, dlatego może być to spełnienie marzeń.

Urodziny dla dzieci w Warszawie – gdzie można je urządzić?

Gdy planowane są imprezy dla dzieci Warszawa jest miastem, gdzie aktualnie na rodziców i ich solenizantów czeka mnóstwo ciekawych miejsc, które przygotowane są pod każdym względem do urządzenia wyjątkowego przyjęcia. Jakie z nich zasługują na szczególną uwagę i cieszą się największym powodzeniem?

Sala zabaw dla dzieci

Obecnie to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na urodziny dla dzieci, które gwarantuje wspaniałą rozrywkę w aktywnym stylu dla najmłodszych. W salach zabaw czeka wiele ciekawych atrakcji, na przykład jak zjeżdżalnie, ścianki do wspinania, trampoliny, karuzele, małpie gaje, a to jedynie parę propozycji

Najlepiej zdecydować się wtedy na salę zabaw, która ma osobne salki urodzinowe, na przykład jak w sali airo.fun, która wyróżnia się swoją kosmiczną aranżacją. Więcej informacji na temat jej oferty można znaleźć na stronie: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci.

Park trampolin

Ostatnim urodzinowym hitem są parki trampolin, gdzie na odwiedzających czekają różnorodne trampoliny oraz inne atrakcje zachęcające do skakania, na przykład tory ninja, ścieżki akrobatyczne, baseny z gąbkami, wieże do skakania, atrakcje jak lubiany twister czy battle beam, czyli walki gladiatorów.

Parki trampolin również dysponują salkami, w których dzieci mogą zostawić swoje rzeczy, zaśpiewać „Sto lat!” solenizantowi, zjeść coś.

Muzeum

Niecodziennym, ale również bardzo ciekawym miejscem do zorganizowania dziecięcego przyjęcia urodzinowego będzie muzeum.

Taką usługę oferują wybrane z warszawskich placówek, które zapraszają wtedy na prywatne zwiedzanie, warsztaty oraz zapewniają poczęstunek dla najmłodszych.

Tor gokartowy

Następnym miejscem, w którym można urządzić udane urodziny dla dzieci w Warszawie, jest tor gokartowy. To kapitalna propozycja dla chłopców, którzy uwielbiają samochody. Solenizant i jego goście mogą wtedy zasiąść za sterami gokartów i ścigać się o najlepszy wynik na mecie.

Kawiarnie i klubokawiarnie

Do urządzenia przyjęcia urodzinowego zapraszają również działające w Warszawie lokale gastronomiczne jak kawiarnie, klubokawiarnie, a także restauracje, bistro.

W ofercie znajduje się nie tylko poczęstunek dla najmłodszych, ale również dodatkowe usługi polegające na animacjach, organizacji warsztatów, więc można wtedy urządzić przyjęcie jedyne w swoim rodzaju, które będzie dopasowane do gustu malucha.

Escape room

To propozycja dla nieco starszych dzieci. Escape roomy to miejsca, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy również dla dzieci. Celem jest wyjście z zamkniętego pokoju przez rozwiązanie różnorodnych zagadek.

Najlepiej zdecydować się wtedy na escape room przeznaczony dla dzieci, którego zagadki będą dopasowane do ich poziomu, by były łatwiejsze w rozwiązaniu.

Gdy zatem chodzi o urodziny dla dzieci Warszawa oferuje mnóstwo ciekawych miejsc do ich organizacji. Warto wybrać to najlepsze razem z solenizantem albo zrobić mu niespodziankę i zamówić urodziny tam, gdzie lubi on spędzać swój czas!

Najnowsze

Leave a Comment