Hulajnoga dla dzieci – ruch i doskonała zabawa

Hulajnoga dla dzieci – ruch i doskonała zabawa

Dzieci kochają hulajnogi. Już dwulatki próbują jeździć. W okresie wiosenno-letnim hulajnoga to jedna z ulubionych zabawek, co zresztą  widać na placach zabaw i w parkach Ruch jest cechą szczęśliwego dzieciństwa, gwarantem zdrowia i prawidłowego rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Zalet hulajnogi i jej znaczenia dla rozwoju małego człowieka nie można nie doceniać.

Zalety hulajnogi w rozwoju dziecka

Hulajnoga uczy koordynacji i utrzymywania równowagi. Wzmacnia pracy mięśni nóg, brzucha, pośladków oraz ramion. Jeżdżenie na huljnodze dla dzieci spala tłuszcz i poprawia kondycję.  Jazda na hulajnodze to dobry sposób na radzenie sobie ze stresem i na poprawę humoru. Ruch na świeżym powietrzu zapewnia wyrzuty endorfin (hormonów szczęścia) , co sprawia, że dziecko jest szczęśliwsze i łatwiej sobie radzi z przedszkolnym lub szkolnym problemami oraz pozbywa się uczucia wewnętrznego napięcia. Dzieci chętniej wychodzą na spacer, jeżeli mogą jeździć na hulajnodze, ponieważ daje im ona wiele radości. Jej zaletą jest również to, że zmieści się do każdego bagażnika i bez problemu można ją przewieźć komunikacją miejską, więc dziecko może korzystać z hulajnogi Scoot and Ride w nie tylko na placu zabaw, ale także podczas rodzinnych wycieczek. Najważniejszy jest fakt, że hulajnoga dla dzieci to alternatywa dla tak popularnej w dzisiejszych czasach elektroniki. Zamiast siedzieć przed komputerem, krzywić kręgosłup  i tyć  dziecko spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z przyjaciółmi.

hulajnoga Scoot and Ride

Od jeździka do hulajnogi

Pierwsze kroki na hulajnodze może stawiać niemowlę około roku, które pewnie stoi i próbuje odpychać się nóżką. Hulajnoga dla niemowlaka różni się odrobinę od standardowego modelu. Jeździk Scoot and Ride to  hulajnoga z siedzeniem, którą z czasem można przekształcić w hulajnogę trzykołową. Cena w pierwszej chwili może wydawać się wysoka, ale jest to  zabawka rozwojowa, która „rośnie” razem z dzieckiem i rodzice mogą mieć pewność, że  posłuży nawet kilka lat. Hulajnoga Scoot and Ride Highwaykick 1 Rose to inwestycja w zdrowie i radość naszych dzieci.

Dla trochę większych dzieci

Dzieci szkolne i młodzież oczekują od hulajnogi czegoś więcej – możliwości robienia „sztuczek”. Tak duże wymagania użytkownika spełnią hulajnogi freestylowe, które dają swobodę wykonywania różnego rodzaju skoków i obrotów. Radość z posiadania takiego sprzętu jest ogromna. Młodzi ludzie często spotykają się ze sobą po to, aby pojeździć razem na hulajnodze, co sprzyja zawieraniu społecznych relacji i tworzeniu się przyjaźni. Dziecko nie jest samotne – jest szczęśliwe, bo ma przyjaciół, którzy mają taką samą pasję.

Jeździk dla dzieci, który wraz z rozwojem dziecka można zmienić na hulajnogę to inwestycja w rozwój ruchowy i emocjonalny pociechy. Hulajnoga dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję. Bogactwo kolorystyczne oferty hulajnóg dla dzieci sprawia, że można kupić sprzęt w ulubionym kolorze naszej pociechy. Dzieci uwielbiają ruch i jazdę na hulajnodze.

Sklep Active Kid – tu znajdziesz te wyjątkowe modele!

Najnowsze

Leave a Comment